profiter.info
Главная

Фотоотчёт «

Фотоотчёт «

Як зробити капелюх - циліндр з паперу

Якщо у вас намічається вечірка в ірландському стилі, карнавал або дитяче свято, то до них не так вже й складно зробити модні або смішні капелюхи — циліндри з паперу. Це займе зовсім небагато часу, зробить вас оригінальним і дуже прикрасить свято.

Вам знадобиться

Шматок щільного, але не пористого картону
Клей для паперу
Ножиці
Креслярські приналежності: простий олівець, лінійка.

Інструкція

  1. Виміряйте окружність голови, для якої збираєтеся робити капелюх. Почнемо з тулії капелюха. Виріжте з картону прямокутник, довжина якого буде дорівнює обхвату голови, плюс припуск на склеювання 1 см і 1 см на свободу облягання, ширина його може бути будь-який в залежності від вашого бажання, ця величина буде заввишки вашої капелюхи плюс 1 см припуску на приклеювання дна капелюхи. На відстані 1см від краю проведіть лінію припуску. Оберніть голову получившимся циліндром і перевірте розмір. Скріпіть краю, зберігаючи форму тулії. Зробіть розрізи до лінії і загніть їх всередину.
  2. Покладіть вийшов циліндр на картон і обведіть. Це буде отвір для голови, навколо нього на відстані 3-4 см (ширина може бути й інший за бажанням) прочертите ще одне коло — поля циліндра. Вирізаючи поля, не забудьте залишити в середині куточки для кріплення тулії і загніть їх вгору так, щоб заготовка тулії щільно входила в отвір.
  3. Приклавши циліндр до картону, обведіть його ще раз, виріжте дно капелюха. Намажте клеєм відігнуті куточки полів і циліндра і зберіть капелюх.
  4. Зсередини в готову капелюх можна вклеїти гумку, помістивши кінці під шматочки паперу. Розфарбуйте саморобку фарбами, прикрасьте стрічками або пером. Також капелюх можна обклеїти тканиною, для цього підійдуть добре тягнуться матеріали, або кроіте тканину по діагоналі. Для тканини добре підходить клей-момент «Кристал прозорий», він не залишає слідів. Обтягувати циліндр тканиною зручніше по частинах до моменту складання.

Корисні поради

Спробуйте для тренування зробити такий капелюх маленького розміру для ляльки або, набивши її ватою, зробіть оригінальну ігольніци. Підключіть фантазію та уяву. Сподіваємося, ваше виріб порадує вас і ваших близьких.

Схема крепление ремней на ваз 2106 908
Фотоотчёт «
Фотоотчёт «
Фотоотчёт «
Фотоотчёт «
Фотоотчёт «
Фотоотчёт «
Фотоотчёт «
Фотоотчёт «
Фотоотчёт «
Фотоотчёт «
Фотоотчёт «
Фотоотчёт «
Фотоотчёт «
Фотоотчёт «
Фотоотчёт «
Теги:

Территориальные финансы в схемах  Схемы индивидуального отопления частного дома  Газ 3110 кондиционер схема  Стартер для лодочного мотора своими руками  Утепление парилки своими руками пошаговая инструкция  Как нарисовать яндере чан на бумаге  Дизайн квартир п 44т дизайн  Как самому сшить тент туристический  Впервые стала бабушкой поздравление с  Схемы вышивок ангелов хранителей  Забор из ящиков своими руками  Подарки с комментариями шуточными  Воронки ларисы ренар как сделать  Дизайн емкостей для воды на даче  Как в домашних условиях хранить анализы кала  Темные и красивые макияжи  Создание авторских схем для вышивки крестом  Как напечатать стикеры самому  Поздравления с днём бармена прикольные  Платье-халат сшить своими руками  Как сделать макияж девушке как из пилы  Идеи романтика для мужа в домашних условиях  Как сделать перевод голоса в скайпе  Зеленые жакеты схемы вязания  Тюнинг торпеды ланос своими руками  Как в домашних условиях сделать пейнтбольное ружей  Модель рынка ценных бумаг в сша  

Карта сайта